G-S Hypo Cement liim

 4,05

Laost otsas
Lisa toode oma soovinimekirja klõpsates allpool olevale südamele. Nii saad teavituse, kui toode on tagasi laos!
Miks teha konto? Teenid punkte iga ostu pealt Saad lisada tooteid soovinimekirja Saa teavitus, kui soovitud toode on tagasi laos Lisa soovinimekirja ja loo konto

Laost otsas

Teenid punkte selle tootega.

Üks maailma tuntuimaid käsitööliime. 9ml mahuga tuub on varustatud peene aplikaatoriga, mis võimaldab liimi säästlikult kasutada ja aitab tuubi  uuesti ja uuesti õhukindlalt sulgeda.
G-S Hypo Cement sobib hästi mittepoorsetele pindadele: plastik, metall, klaas, helmed, puit jne. Seega leiab kasutamist nii ehete valmistamisel, mudelisminduses, keraamika ja plastikust toodete parandamisel, kristallide liimimisel, erinevates hobivaldkondades jt. Peale kuivamist jääb läbipaistev! Ei jää sõrmede külge.

Liim muutub kleepuvaks 10-20 sekundi ning on kuiv 1 tunni möödudes. Lõpliku tugevuse saavutab 24 tunni pärast (sõltub ka niiskuse tasemest ruumist).

Kasutamisel hakka suruma tuubi alumist otsa lamedaks liikudes järjest edasi. ÄRA RULLI, VÄÄNA EGA PAINUTA – TUUB VÕIB MURDUDA!

Ärge suruge liimi otsa tugevalt vastu liimitavat materjali, kuna aplikaator võib murduda.
Liimi mittekasutamisel puhastage ots üleliigsest liimist ja asetage kork tagasi tuubi otsa ning sulgege. NB! Korgi otsas oleva traadi paremaks asetamiseks aplikaatori sisse toetage sõrm vastu aplikaatorit.
Alati puhastage aplikaator peale kasutamist atsetooni, küünelakieemaldaja või alkoholiga hõõrudes. See aitab vältida kuivanud liimiosade/mustuse sattumist tuubi.
Kuivab kiiresti!

Liimi mittekasutamisel puhastage ots üleliigsest liimist ning asetage kork tagasi tuubi otsa ja sulgege. NB! Korgi otsas oleva traadi paremaks asetamiseks aplikaatori sisse toetage sõrm vastu aplikaatorit.
Alati puhastage aplikaator peale kasutamist atsetooni või küünelakieemaldaja hõõrudes. See aitab vältida kuivanud liimiosade/mustuse sattumist tuubi.
Hoida toatemperatuuril!

OHUTUS
Liim sisaldab atsetooni, olles seega tuleohtlik. See liim ei ole mänguasi! Säilita liimi lastele kättesaamatus kohas! Alla 3 a. kasutamiseks keelatud. Kui lapsed kasutavad liimi, on seda tehtav vanemate kontrolli all. Liimist eralduvad aurud võivad olla limaskesti ärritava toimega. Kui sinu töö iseloomu tõttu kasutad liimi pikema aja jooksul, siis taga oma töökoha ventilatsioon. Liimi sattumisel silma pöördu viivitamatult arsti poole. Nahale sattunud liim pese koheselt ära vee ja seebiga. Liim on kahjulik veeloomadele ja ei sobi seega kasutamiseks akvaristikas.

 

Tooteinfo
Tootekood 6461
14 päeva tagastus Tasuta transport tellimusele üle 35€
Sarnased tooted